filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Stowarzyszenie Krytyków Filmowych z Tokio
http://cinemahochi.yomiuri.co.jp/b_award/
Przyznawane nagrody:
Błękitna Wstęga (Blue Ribbon)
zobacz oczekujące materiały
$videos
$videoCount
edycje rozdania nagród
2024
Godzilla Minus One
2023
Pewien mężczyzna
2022
Ostatnia krew wilków
2021
Bohaterowie z Fukushimy
2020
Zabierz mnie do Saitamy
2019
Jednym cięciem
2018
Ah, Kōya
2017
Shin Gojira
2016
Nihon no ichiban nagai hi ketteiban
2015
Chō Kōsoku! Sankin Kōtai
2014
Opowieść o Yonosukem
2013
Kazoku no kuni
2012
Zimna ryba
2011
Wyznania
2010
Tsurugidake: ten no ki
2009
Climber's High
2008
Kisaragi
2007
Tancerki hula
2006
Kiedyś zwyciężymy
2005
Dziecięcy świat
2004
Akame shijuya taki shinju misui
2003
Samuraj - Zmierzch
2002
Spirited Away: W krainie Bogów
2001
Battle Royale
2000
Tabu
1999
Hana-bi
1998
Bounce Ko Gals
1997
Kishiwada shônen gurentai
1996
List pożegnalny
1995
Bô no kanashimi
1994
Tsuki wa dotchi ni dete iru
1993
Shiko Funjatta
1992
Scena nad morzem
1991
Shonen jidai
1990
Dotsuitarunen
1989
Jedwabny szlak
1988
Ryoko w akcji
1987
Uhohho Tankentai
1986
Ran
1985
Setouchi shonen yakyu dan
1984
Tokyo saiban
1983
Kamata koshin-kyoku
1982
Doro no kawa
1981
Sobowtór
1980
Wyrok należy do nas
1979
Sādo
1978
Shiawase no kiiroi hankachi
1977
Daichi no komoriuta
1976
Skamieliny
1967
Shiroi Kyotô
1966
Rudobrody
1965
Kobieta z wydm
1964
Kobieta owad
1963
Kyūpora no Aru Machi
1962
Wieprze i okręty
1961
Młodszy brat
1960
Kiku i Isamu
1959
Ukryta forteca
1958
Ryż
1957
Mrok w południe
1956
Płynące chmury
1955
Dwadzieścia cztery źrenice
1954
Losy kobiet
1953
Inazuma
1952
Jadło
1951
Do zobaczenia
Wyróżnieni w roku 2024
Godzilla Minus One
(
3/3
)
Super Mario Bros. Film
(
1/1
)
Konnichiwa, Kaasan
(
1/1
)
Nagradzani aktorzy
ost. 10 lat
ost. 20 lat
wszystkie rozdania
Toshirô Mifune
Rentarô Mikuni
Masahiro Motoki
Hiroyuki Sanada
Tetsuya Watari
Ken Takakura
Tomisaburô Wakayama
Takeshi Kitano
Teruyuki Kagawa
Ken Ogata
Nagradzane aktorki
ost. 10 lat
ost. 20 lat
wszystkie rozdania
Masami Nagasawa
Sayuri Yoshinaga
Isuzu Yamada
Shima Iwashita
Kumiko Akiyoshi
Kaori Momoi
Yoshiko Mita
Shinobu Ôtake
Mieko Harada
Yûko Mochizuki
Nagradzani reżyserzy
ost. 10 lat
ost. 20 lat
wszystkie rozdania
Tadashi Imai
Clint Eastwood
Shôhei Imamura
Takeshi Kitano
Akira Kurosawa
Kon Ichikawa
Nagisa Ôshima
Kinji Fukasaku
Yôji Yamada
Masato Harada
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.