PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36040}

Daleko od nieba

Far from Heaven
6,9 8 045
ocen
6,9 10 1 8045
7,7 17
ocen krytyków
Daleko od nieba
powrót do forum filmu Daleko od nieba

Bardzo dobry film!

ocenił(a) film na 8

Może czasami trochę przewidywalny i banalny, ale znakomicie się ogląda. Duża w tym zasługa aktorów: Julianne Moore znów pokazała, że jest genialną aktorką. Poza tym jest po prostu CUDOWNA! ZJAWISKOWA! Oczu nie można od niej oderwać!
Jeśli do tego wszystkiego dodać jeszcze dobrą, przemyślaną reżyserię i nie gorsze zdjęcia (świadome i mądre operowanie światłem i kolorem) - to daje nam film, którego nie można przegapić. Polecam!

PS rola Julianne kojarzy się z postacią z "Godzin", choć jednak to nie do końca to samo...

ocenił(a) film na 2
snoopy

Moim zdaniem bardzo przewidywalny,bardzo banalny i okropnie się go ogląda :) Też mam ogromną słabość do Julianne Moore,ale w tym filmie w ogóle mnie nie zachwyciła,jak i nikt inny z obsady. Pozwalam sobie odpowiedzieć na Twojego posta,tylko dlatego,że minęło ponad 5lat i jestem ciekaw czy dzisiaj też miałbyś podobne zdanie o tym (moim zdaniem) bardzo płytkim filmie.
Pozdrawiam serdecznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones